Servis

 

Servisní služby - rychle a kvalitně

Zajišťujeme kvalifikovaný prodej, montáž a servis plynových zařízení (opravy, údržby, uvádění nových spotřebičů do provozu).

Naši servisní technici provádějí servis těchto spotřebičů - značek obvyklých na našem trhu v domácnostech i v průmyslových provozech:

Pro bezproblémový chod Vašeho spotřebiče je potřeba jeho pravidelná kontrola, jedině tak předejdete možné havárii a zachováte spolehlivost a účinnost zařízení. Provozovatel plynového spotřebiče servisní prohlídku přímo neprovádí, ale je jeho povinností zajistit ji pro každý plynový spotřebič ve lhůtách, daných výrobcem plynového spotřebiče, ve většině případů je to 1 rok.

Postaráme se o servisní prohlídky Vašeho nového kotle. Neváhejte a kontaktujte nás a my Vám zajistíme montáž a pravidelný servis kotle.

Prodej, dodávka a montáž

Nabízíme (prodáváme) a montujeme na klíč:

Z našich služeb nabízíme dále připojování a opravy vybraných plynových spotřebičů, dodávku plynových spotřebičů, revize plynovodů, dále jsme schopni zařídit kompletní služby v oboru, zpracování technické dokumentace.

Odborné poradenství

Navrhneme optimální řešení, kompletní dodávku, záruční i pozáruční servis a revize. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na potřeby a možnosti klienta. Vždy se snažíme maximálně pomoci a vybrat takový systém, který je nejlepší.

Cenové kalkulace

Bezplatně vyhotovíme cenovou nabídku dle projektové dokumentace. Společně nalezneme variantu, která bude maximálně vyhovovat Vašim představám. Ceny se odvíjí od rozsahu a použitého materiálu u jednotlivých zakázek. Kontaktujte nás pro bližší informace o ceně.

Servis plynových spotřebičů – Teplice a celý Ústecký kraj.