Topení

Topenářské práce

Provádíme kompletní rozvody topení ve všech materiálech bez ohledu na velikost. Veškeré topenářské zásahy jsou prováděny zkušenými topenáři s několikaletou praxí v oboru. Realizujeme rozvody pro jakékoliv médium (nemrznoucí směsi, vzduch, olej) a to i v prostředí kde není dovoleno použít otevřený oheň (tlakové lisování).

 

Používáme materiály od základních druhů - měď, pozink, plast (sváření, letování a lisování), až po nejmodernější systémy Alpex, Roth, Ivar, Comap apod.

Nabízíme topení podlahové, etážové a stěnové - trubky jsou položeny do vrstvy betonu, nebo do systémové desky. Teplo je přenášeno z trubek do podlahy a odtud do celé místnosti. Tímto způsobem se celý povrch podlahy stává topným tělesem. Voda se ohřívá pomocí plynového, elektrického či kondenzačního kotle, tepelného čerpadla nebo v poslední době oblíbeným solárním systémem. Zdroj ohřevu vody lze kdykoliv změnit.

Montáž topení

Upevnění a montáž otopných těles. Instalace topení provádíme z mědi, oceli i plastu.

Regulace a automatizace topných systémů

Každý systém pracuje ekonomicky pouze tehdy, je-li správně navržen a nastaven. Pokojové termostaty, regulační hlavice na radiátorech, ekvitermní regulace, oběhová čerpadla, venkovní čidla apod. To vše vám zajistí finanční úspory.

Regulace a automatizace topných systémů Regulace a automatizace topných systémů Regulace a automatizace topných systémů Regulace a automatizace topných systémů Regulace a automatizace topných systémů

Topenářské práce - Teplice a celý Ústecký kraj.