Servis plynových spotřebičů - Teplice

Volné pracovní pozice

Na volné pracovní pozice v Teplicích a okolí hledáme pracovníky v oborech:

  • instalatér
  • topenář
  • plynař

Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru. Více informací na telefonním čísle +420 603 767 390.

​Povinnost kontrol technického stavu a provozu zdrojů vytápění na tuhá paliva

​Koho se tato povinnost týká
​ Provozovatelů spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva o jmenovitém tepelném příkonu od 10 do 300 kW, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu ústředního vytápění.

​​Kdo bude kontroly provádět a s jakou platností
​​ Odborně způsobilé firma mající osvědčení o získání profesní kvalifikace podle § 18 zákona č.179/2006 Sb.(36-149-H vydané Ministerstvem průmyslu a obchodu) a proškolené výrobcem dané značky kotle (v případě již neexistujícího výrobce bude provedena kontrola držitelem oprávnění k jakékoliv značce kotle). Povinnost provádění kontrol bude jednou za 2 roky a kontrola je zpoplatněna.

​​Co bude odborně způsobilá osoba ke kontrole technického stavu dokládat a čím se bude prokazovat
​​ 
Dokládat se bude vyplněný formulář s údaji o spalovacím stacionárním zdroji a údaji o kontrole stavu, vč.připojení zdroje.

Postihy za neprovedení těchto kontrol
​​ Pokud provozovatel neprovede jednou za dva roky kontrolu technického stavu zdroje nebo nepředloží obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností potvrzení o provedení této kontroly, vystavuje se riziku uložení pokuty až do výše 20.000,- pokud jde o fyzickou osobu nepodnikající a do výše až 50.000,- jde li o podnikající osobu.

​Povinnost provedení první kontroly
​​​ Provozovatelé mají povinnost provést první kontrolu technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje nejpozději do konce roku 2016.

​Důvody zavedení kontrol​​

  • postupné snižování počtu kotlů, které nesplňují alespoň 3.emisní třídu a předepsané limity
  • podpořit výzvy dotačního programu Kotlíkových dotací
  • zkvalitnění životního prostředí
Topení

Topení

Návrhy řešení topného systému, zpracování projektu a jejich montáž.
Instalace měřících a regulačních systémů. Revize a kontroly topných soustav.

Více o topení »

Voda

Voda

Instalatérské práce - domovní rozvody (plast, měď, kov), výměny van a umyvadel. Instalace vodovodních baterií, výměny dřezů, WC sprchových koutů, výměny ohřívačů vody a další.

Více o vodě »

Plyn

Plyn

Kompletní plynařské práce - montáž rozvodů zemního plynu v rodinných domech a průmyslových objektech, včetně revize plynu. Montáž a servis plynových spotřebičů.

Více o plynu »


Montáž

Montáž

Montáž sporáků, kotlů, plynových kotlů, karmy, montáž topení, průtokového ohřívače, vestavných spotřebičů
a dalších zařízení.

Více o montáži »

Servis

Servis

Provádíme servis plynových spotřebičů (karmy, kotle, sporáky, vařiče, topidla, gamaty apod.) většinu značek na našem trhu. Doprava, montáž, opravy a odborné poradenství.

Více o servisu »

SHOP

Prodej


Solární systémy

Solární systémy

Solární ohřev vody využívá sluneční energii, která je nevyčerpatelným zdrojem energie.

Více o solárních systémech »

Repelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Ekologická a ekonomická tepelná čerpadla využívají bezplatnou energii okolního prostředí.

Více o tepelných čerpadlech »

FAQ

FAQ

Odpovědi na často kladené dotazy nejen na téma vytápění, servis plynových zařízení atp.

Více odpovědí »

Zajišťujeme prodej, montáž a servis plynových spotřebičů - topidla, sporáky, ohřívače vody a další plynové spotřebiče. Prodej plynových kotlů, kotlů na tuhá paliva, sporáků a ostatních plynových spotřebičů. Naši servisní technici zabezpečují zákonné revizní prohlídky a servis plynových spotřebičů v Teplicích a okolí.

Kiezler René - idatabaze.czPlynoservisy a plynové spotřebiče - idatabaze.cz

Více servis plynových spotřebičů »

Plynařské práce

Topení, voda, plynRealizujeme veškeré plynařské práce pro Teplice a okolí. Plynové rozvody - venkovní i domovní. Identifikujeme závady na domovních rozvodech plynu i plynového potrubí a nabízíme řešení. Odborně nainstalujeme plynová odběrná zařízení (kotle, karmy, plynové sporáky a další plynové spotřebiče). Součástí plynařských prací je zajištění dílčí i kompletní revize plynu, detekce a odstranění úniků plynu.

Více plynařské práce »

Topenářské práce

Přemýšlíte nad tím, jaký zvolit vhodný typ topení pro Váš dům či byt? Ať si zvolíte jakýkoliv druh tepelného zdroje, vždy je potřeba topných rozvodů. My pro Vás navrhneme optimální řešení systému vytápění, vypracujeme projekt a zajistíme všechny topenářské práce související s montáží rozvodů a instalací radiátorů. Dále provádíme rekonstrukce všech otopných systémů (elektrické i plynové kotle, krby, krbová kamna, kotle na tuhá paliva…).

Topení, voda, plynRegulace topných systémů (pokojové termostaty, regulační hlavice na radiátorech, oběhová čerpadla apod.). Topenářské práce v Teplicích a okolí.

Více topenářské práce »

Instalatérské práce

Další z našich hlavních činností jsou instalatérské práce - vodoinstalace, kde jsou zahrnuty montáže, dodávky, rekonstrukce a opravy rozvodů vody z plastů (PPR), olova a železa, dále instalace podružných vodoměrů apod. Kanalizace domovních a průmyslových systémů z HT Systému. Nedílnou součástí ze služeb instalatérských prací je samozřejmě dodávka a montáž zařizovacích předmětů.

Více instalatérské práce »